Prijzen

  • ULI Global Awards for Excellence, Moscow Street Program, winnaar
  • 2019
  • Architectuurprijs Leuven, Sluispark, nominatie
  • 2019
  • Water Resilience Award, Nijverdal, winnaar
  • 2019
  • Landelijk Congres Openbare Ruimte, Award Beste Openbare Ruimte, Binnenrotte Rotterdam
  • 2018
  • WAN Awards, Re-think Athens
  • 2018
  • International Park Institute (USA), award for architectural achievement, Kustzone Katwijk, winnaar
  • 2017
  • Mies van der Rohe Award, Kustzone Katwijk, nominatie
  • 2017
  • Falco award beste openbare ruimte, Kustzone Katwijk, winnaar
  • 2015
  • Prof. Dr. Ir. J.F. Agemaprijs, Kustzone Katwijk, finalist
  • 2015
  • Rijnlandse Architectuur Prijs, Kustzone Katwijk, winnaar
  • 2015
  • Gouden Piramide, Kustzone Katwijk, finalist
  • 2015
  • Falco Award Beste Openbare Ruimte, Catharina Amaliapark, finalist
  • 2014
  • Russian National Award on Landscape Architecture, Brateevo, winnaar in de categorie conceptual design
  • 2011
  • Lamp Awards, Domplein, finalist
  • 2011
  • Xi’an Horticultral Expo (CN), Gold Design Award, winnaar
  • 2011
  • Xi’an Horticulture Expo (CN), Gold Water Award, winnaar
  • 2011
  • Groene Stad Award, Westerkade Rotterdam, nominatie
  • 2011
  • Delta Water Award, Zealand Energetic Recreation, nominatie
  • 2009
  • European Landscape award Rosa Barba, CCCB Barcelona, Melaan Mechelen (BE), nominatie
  • 2008
  • Earthquake Memorial Park, third prize, Sichuan (CN)
  • 2008
  • Grand Army Plaza, New York (USA), finalist
  • 2008
  • Fieldwork European Selection of most interesting landscape architecture projects, Afrikaanderplein Rotterdam
  • 2008
  • Fieldwork European Selection of most interesting landscape architecture projects, Melaan Mechelen (BE)
  • 2008
  • Dutch design award Public Space, nomination category 'design for all', Afrikaanderplein Rotterdam
  • 2006
  • Waterfront, invited competition, finalist, Hamburg (DE)
  • 2006
  • Architectuur Omgevings Prijs, Afrikaanderplein Rotterdam, winnaar
  • 2006
  • Fieldwork European Selection of most interesting landscape architecture projects, Van Heekplein Enschede, winnaar
  • 2006
  • SI Award, Best Projects of Maintenance After Five Years, Zutphen, nominatie
  • 2005
  • Selection of best market of the Netherlands, Van Heekplein Enschede, eerste prijs
  • 2004
  • Dutch Design Award Public Space, Van Heekplein Enschede, nominatie
  • 2004
  • Award Innovative Cycle Route, Provincie Zeeland, winnaar
  • 2003
  • Dutch Design Award Public Space, IJsselkade Doesburg, eerste prijs
  • 2003
  • Betonprijs, IJsselkade Doesburg, eerste prijs
  • 2001
  • Habiforum, best project integrating ecological, recreational and economical functions, Kustzone West Zeeuws Vlaanderen, nominatie
  • 2000
  • Omgevings Architectuur Prijs, Stationsgebied Enschede, nominatie en publieksprijs
  • 1995
  • DLG, Vision on dealing with the landscape, Waterland, tweede prijs
  • 1994
  • The Reduction of Groningen, Groningen, eerste prijs
  • 1993

Competities

  • Katwijk, Mient Kooltuin, winnaar
  • 2019
  • Mechelen (BE), Keerdokpark, winnaar
  • 2019
  • Groningen, Zernike Campus mid section, winnaar
  • 2015
  • Mortsel (BE), Fort 4, winnaar
  • 2015
  • Londen (UK), Meridian Water, winnaar
  • 2015
  • München (DE), Am Hirschgarten, winnaar
  • 2015
  • Utrecht, Oosterspoorbaan tracé, winnaar
  • 2014
  • Berlijn (DE), Kreuzberg, winnaar
  • 2014
  • Heist-op-den-Berg (BE), Hof van Riemen, winnaar
  • 2014
  • Athene (GR), 'Re-think Athens – towards a new city center', winnaar
  • 2013
  • Kortrijk (BE), Houtmarkt, winnaar
  • 2012
  • Glostrub (DK), Ejby Campus, winnaar
  • 2012
  • Utrecht, Jaarbeursplein, winnaar
  • 2012
  • Leuven (BE), Sluispark, winnaar
  • 2012
  • Wetteren (BE), Scheldebrug, winnaar
  • 2011
  • Dax (FR), Fontaine Chaude, winnaar
  • 2011
  • Tongeren (BE), Pliniuspark, winnaar
  • 2011
  • Mechelen (BE), St. Libertuskerk, winnaar
  • 2011
  • Rouen (FR), Aménagement des quais bas / rive gauche, tweede prijs
  • 2010
  • Basel (CH), Gestaltungskonzept Innenstadt, winnaar
  • 2010
  • Mechelen (BE) Vlietenmuseum, winnaar
  • 2010
  • Bordeaux (FR), St. Michel, tweede prijs
  • 2010
  • Leuven (BE), Vaartkom, winnaar
  • 2009
  • Middelburg, Molenwaterpark, winnaar
  • 2009
  • Londen (UK), Greenwich Cutty Sark Gardens, winnaar
  • 2009
  • Skovshoved (DK), Harbour, winnaar ex aequo
  • 2008
  • Londen (UK), Croydon Wellesley Road en Park Lane, winnaar
  • 2008
  • Mechelen (BE), Korenmarkt, winnaar
  • 2008
  • Vlissingen, Bellamypark, winnaar
  • 2008
  • Luxemburg (LU), Public space Gruenewald Kirchberg, winnaar
  • 2008
  • Xi'an (CN), Park New Silk Road, western destinations, i.s.m. NOX architects, winnaar
  • 2007
  • Holstebro (DK), Storaa Stream, i.s.m. Schul, winnaar
  • 2006
  • Dubai (VAE), RTA Tower, i.s.m. Zwarts en Jansma architecten, winnaar
  • 2006
  • Utrecht, Domplein winnaar
  • 2006
  • Gent (BE), Ledeberg, winnaar
  • 2006
  • Gent (BE), Site Flanders Expo, winnaar
  • 2006
  • Mechelen (BE), ontwerpwedstrijd Euroshopping, winnaar
  • 2005
  • Utrecht, ontwerpwedstrijd voor de Inktpot in opdracht van de Nederlandse Spoorwegen, winnaar
  • 2004
  • Ede, ontwerpwedstrijd centrumgebied, winnaar
  • 2001
  • Hoofddorp, ontwerpwedstrijd Van Stamplein, winnaar
  • 2001
  • Nijmegen, ontwerpwedstrijd Limos, winnaar
  • 1999
  • Hannover (DE), Expo 2000, nominatie
  • 1998